Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Rozlosování a adresář týmů 7. ligy Brest 2015/16

17. 9. 2015

Rozlosování

kolo I. polovina - 12 družstev
1. 1 - 11 2 - 10 3 - 9 4 - 8 5 - 7 6 - 12
2. 6 - 5 7 - 4 8 - 3 9 - 2 10 - 1 11 - 12
3. 2 - 1 3 - 11 4 - 10 5 - 9 6 - 8 7 - 12
4. 8 - 7 9 - 6 10 - 5 11 - 4 1 - 3 12 - 2
             
5. 3 - 2 4 - 1 5 - 11 6 - 10 7 - 9 8 - 12
6. 9 - 8 10 - 7 11 - 6 1 - 5 2 - 4 12 - 3
7. 4 - 3 5 - 2 6 - 1 7 - 11 8 - 10 9 - 12
8. 10 - 9 11 - 8 1 - 7 2 - 6 3 - 5 12 - 4
             
9. 5 - 4 6 - 3 7 - 2 8 - 1 9 - 11 10 - 12
10. 11 - 10 1 - 9 2 - 8 3 - 7 4 - 6 12 - 5
11. 7 - 6 8 - 5 9 - 4 10 - 3 11 - 2 12 - 1

 

Termínový kalendář

kolo I.polovina II.polovina
  od do od do
1. 21.09. 25.09. 11.01. 15.01.
2. 28.09. 02.10. 18.01. 22.01.
3. 05.10. 09.10. 25.01. 29.01.
4. 12.10. 16.10. 01.02. 05.02.
NT 19.10. 23.10. 08.02. 12.02.
5. 26.10. 30.10. 15.02. 19.02.
6. 02.11. 06.11. 22.02. 26.02.
7. 09.11. 13.11. 07.03. 11.03.
8. 16.11. 20.11. 14.03. 18.03.
NT 23.11. 27.11. 21.03. 25.03.
9. 30.11. 04.12. 28.03. 01.04.
10. 07.12. 11.12. 04.04. 08.04.
11. 14.12. 18.12. 11.04. 15.04.
NT 21.12. 25.12. 18.04. 22.04.
  28.12. 01.01. 25.04. 29.04.
  04.01. 08.01.    

 

Týmy

Číslo družstva Název družstva Vedoucí družstva Kontakt email
         
1 Mikyn Team "B" Duchoň Kamil 777 566 112 KamDuchon@seznam.cz
2 TJ Sokol Ořešín "C" Hrnčíř Miloslav 604 991 965 miloslav.hrncir@atlas.cz
3 Stolní tenis Brno Barvínek Petr 603 856 925 p.barvinek@volny.cz
4 Rytířská krčma "C" Huráb Ivan 739 327 783 ihurab@nbox.cz
5 TJ Sokol Ořešín "D" Pišl Milan 602 514 854 pisl.milan@tiscali.cz
6 skaut.kompas.cz Procházka Jakub 739 234 442 prochazka@skaut-kompas.cz
7 SLAST Doležal Pavel 604 821 240 p.a.dolezal@centrum.cz
8 Gullivers Brno "D" Kusík Roman 739 505 551 roman.kusik@seznam.cz
9 Beer brothers Tůma Jiří 724 317 198 jiri.tuma@email.cz
10 EVA "C" Lola Josef 723 318 471 josef.lola@email.cz
11 Sborná Fremml David 721 536 025 david.fremml@seznam.cz
12        

 

Hrací dny a místa týmů

Číslo družstva Název družstva hrací den hodina hrací místnost
1 Mikyn Team "B" pondělí 18:15 Hybešova 15, Brno
2 TJ Sokol Ořešín "C" středa 18:00 Drozdí 6, Ořešín
3 Stolní tenis Brno pondělí 18:00  
4 Rytířská krčma "C" pondělí 15:00 Mor. Slavia (Vojtova)
5 TJ Sokol Ořešín "D" čtvrtek 18:00 Drozdí 6, Ořešín
6 skaut.kompas.cz     Václavská / Šámalova
7 SLAST     Václavská
8 Gullivers Brno "D"      
9 Beer brothers      
10 EVA "C"      
11 Sborná      
         
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář